כרטיסים ברומא

בחופשה ברומא נופלת בחלקכם הזדמנות פז לגעת בעולם המוסיקה האירופאי והבינלאומי, הכדורגל האיטלקי והעולמי, טניס, רוגבי ועוד. רומא מאז ומתמיד הייתה מרכז תרבותי תוסס ופורה, החל במופעי הגלדיאטורים בקולוסאום וכלה במופעי רוק של גדולי האמנים הבינלאומיים או מופעי אופרה מרהיבים באתר הריסות בתי מרחץ עתיקים. למרבה המזל, שלא כבימי הקולוסאום היום אפשר להחליט לטוס להופעה או משחק כדורגל ברומא, ולהזמין את הכרטיסים מראש באינטרנט. אנחנו כאן כדי לספר לכם מה קורה בעיר ונשמח למצוא עבורכם את משחקי הכדורגל החשובים ברומא וההופעות הכי חמות. לרכישת הכרטיסים לחצו על הלינק המתאים בלוחות האירועים של ההופעות ברומא או של הכדורגל ברומא (הלוח הכולל ענפי ספורט נוספים).

הופעות ברומא - כרטיסים

בבירת תרבות בינלאומית כמו רומא, אין זה מפתיע שמתקיימות הופעות רבות מכל קצוות הז'אנרים וטווחי המחירים – דיג'יים אירופאים ידועים, מופעי האופרה המרהיבים המובילים בעולם, הפקות רוק בסדר גודל בינלאומי באמפיתיאטראות עוצרי נשימה והופעות אותנטיות מקומיות, המעניקות חווית היכרות עמוקה עם רומא ועם השפה האיטלקית הקסומה. כדאי מאוד לרכוש כרטיסים להופעות ברומא מראש, בעיקר כשמדובר באמנים בינלאומיים, הזורמים לכאן בתדירות גבוהה. ההופעות ברומא מתקיימות במגוון מקומות: אודיטוריומים, מועדונים, אולמות, בארים המיועדים להופעות, אצטדיונים, אמפיתיאטראות עתיקים ועוד. בעמוד זה תוכלו להתרשם מהמלצות למקומות בילוי ברומא.
לצפייה בלוח ההופעות והאירועים ברומא לחצו כאן.

 

ההופעות הקרובות ברומא:

- קרלוס סנטנה - שלישי, 19 יולי 2016 19:00

- מיקה - ראשון, 31 יולי 2016 19:00

- סטינג - ראשון, 31 יולי 2016 19:00

- ליונל ריצ'י - חמישי, 14 יולי 2016 21:00

- איירון מיידן - ראשון, 24 יולי 2016 20:00

- ברוס ספרינגסטין - שבת, 16 יולי 2016 19:30

- ניל יאנג - שישי, 15 יולי 2016 19:00

- הקיור - ראשון, 30 אוקטובר 2016 19:00

 

משחקי כדורגל ברומא וענפי ספורט נוספים – כרטיסים

כנראה שאין צורך להרחיב בשבחי הכדורגל האירופאי עבור מי שמתעניין במשחקי כדורגל ברומא. ישנו היצע שוטף של משחקים מתחומי ספורט שונים במיטב ומגוון הליגות, ביניהם גם משחקים אקזוטיים יותר עבור ישראלים – כמו היאבקות או משחקי הרוגבי ברומא.
לרכישת כרטיסים לאירועי הספורט ברומא צפו בלוח משחקי הכדורגל ולחצו כאן

 

 

למידע נוסף קראו עוד על בילויים ברומא

'